Wieszaki

Wieszaki sklepowe na ubrania

Wieszaki to niezwykle przydatna część wyposażenia butików i sklepów odzieżowych. Dzięki nim odzież może prezentować się estetycznie i perfekcyjnie. Zwłaszcza jeśli wybierzemy np. wieszak w kolorze z złotym. U nas znajdziesz szeroką gamę wieszaków dostępnych w wielu kolorach. Wieszaki sklepowe na ubrania idealne nadają się do eksponowania: bluzek, marynarek, spodni, spódnic, garsonek, swetrów. W sprzedaży kilkadziesiąt rodzajów wieszaków wykonanych z plastiku, płaskich i profilowanych na obuwie. Posiadamy także wieszaki sklepowe metalowe i drewniane, z solidnego plastiku idealne do ekspozycji ciężkiej odzieży. Nasze wieszaki odzieżowe wyróżnia wysoka jakość wykonania. Dostępne są w różnych wymiarach. W ofercie także łańcuszki do zabezpieczania towaru i wieszaki obrotowe idealne na bieliznę.

Wieszaki odzieżowe

Wieszaki sklepowe są niezbędne do bezpiecznego przechowywania odzieży, możemy mieć pewność, że ubrania nie będą pogniecione i będą uporządkowane jak należy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda odzież wymaga zastosowania odpowiedniego wieszaka. Dlatego też mamy w naszym sklepie duży wybór wieszaków odzieżowych. Od standardowych plastikowych i drewnianych po wieszaki, które dedykowane są do delikatniejszych ubrań np. sukienek. Posiadamy wieszaki sklepowe do każdego zastosowania, w tym wieszaki odzieżowe do spódnic, do spodni, wieszaki do płaszczy, bielizny. 

 

Zobacz też: kratownica sklepowa metalowamanekiny do sklepu odzieżowego

Wieszaki Jest 40 produktów.

Aktywne filtry

Wieszak sp-45 z poprzeczką

Kolor: czarny.Wymiary:   długość: 45 cm,   wysokość: 37 cm,   grubość: 6 cm. Wieszak posiada poprzeczkę obitą gąbką niezawartą na zdjęciuZastosowanie: Garsonki, marynarki, bluzy, kurtki, płaszcze, T-shirty. Cena brutto za1 sztukę.

2,30 zł

Wieszak plastikowy do...

Wieszak plastikowy do spodni Ekskluzywny, wieszak plastikowy z klamerkami. Ten model należy do jednych z najbardziej wytrzymałych i solidnych. Wieszak plastikowy z klipsami dzięki którym można precyzyjnie powiesić spodnie, spódnice czy szorty....

4,00 zł